دفتر نوسازی ،تحول اداری و فناوری اطلاعات
۱۴۰۰/۰۲/۰۵

ساختار سازمانی ۱۲ شهرداری تازه تأسیس ابلاغ شد

مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری‎ها و دهیاری‎های کشور از ابلاغ ساختار سازمانی ۱۲ شهرداری تازه تاسیس به استانداریهای ذیربط با رویکرد جدید در سال ۱۴۰۰خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، عباس کرکه آبادی با بیان این خبر گفت: ساختار سازمانی  شهرداری های تازه تأسیس عصمت آباد، قشلاق و زیاران در استان قزوین، شهرداری‏های  منتظران و جندی شاپور در استان خوزستان، شهرداری‏های دهنو اسلام آباد، رحمت آباد و  عباس آباد سردار در استان کرمان، شهرداری جزینک در استان سیستان و بلوچستان، شهرداری روشناوند در استان خراسان رضوی، شهرداری ماژان در استان خراسان جنوبی  و شهرداری یانچشمه در استان چهارمحال و بختیاری ابلاغ شد.
 
وی ادامه داد: پس از ارسال پیشنهاد استانداریها و شهرداریهای ذیربط با اعمال ملاحظات حوزه ‏ساختار سازمانی، سیاست‏های کلی نظام اداری و ضوابط تشکیلاتی شهرداریها و در راستای ایجاد ساختاری چابک، منعطف و کارا؛ ساختارهای سازمانی فوق ابلاغ شد.
 
 وی افزود: در ساختارهای ابلاغی علاوه بر سیاست‌ها و ضوابط فوق؛ به تطبیق تعداد و عناوین واحدها و پستهای سازمانی با مقتضیات هر شهر و شهرداری و وظایف و مسئولیتهای واقعی و مورد عمل هر واحد سازمانی توجه شده است.
 
 


تعداد بازدیدها : ۴۵۸
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/1TIR27-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

ساختمان مرکزی :
 
نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
 
ساختمان مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی :
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
اوقات شرعی تهران

نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟