دفتر نوسازی ،تحول اداری و فناوری اطلاعات
۱۴۰۰/۰۹/۲۴

ارزیابی عملکرد شهرداری های سراسر کشور در حوزه اداری و استخدامی آغاز شد

مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فنآوری اطلاعات سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور از آغاز بررسی عملکرد شهرداری ها در حوزه منابع انسانی و ساختار و تشکیلات شهرداری ها با بررسی عملکرد شهرداریهای ورامین، قرچک و پیشوا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور ، عباس کرکه آبادی افزود: به منظور بررسی عملکرد شهرداری های کشور در زمینه منابع انسانی و ساختار و تشکیلات نحوه اقدامات پیرامون قوانین اداری و استخدامی، مصوبات، بخشنامه ها و دستورالعمل های مربوطه، تیم کارشناسی متشکل از کارشناسان حوزه منابع انسانی، ساختار و تشکیلات در دفتر نوسازی، کارشناسان حوزه بازرسی و حراست سازمان تشکیل شده است.

وی اصافه کرد: اولین ارزیابی از عملکرد شهرداری های ورامین، قرچک و پیشوا صورت پذیرفت. 

وی ادامه داد: در این ارزیابی عملکرد شهرداری های فوق درخصوص ساختارهای سازمانی شهرداری، سازمان های تابعه و اساسنامه های مربوطه، انجام فرآیند بخشنامه های ابلاغی در حوزه جذب و بکارگیری نیروی انسانی، تبدیل وضعیت کارکنان پیمانی به رسمی آزمایشی، رسمی آزمایشی به قطعی، نحوه انجام فرآیند مجوز قراردادکارمعین،  قوانین و دستورالعمل های ابلاغی راجع به تبدیل وضعیت ایثارگران معزز، نحوه انجام ترفیعات، ارتقاء گروه و رتبه کارکنان و .... بررسی لازم انجام گردید.

کرکه آبادی همچنین گفت: به منظور ایجاد وحدت رویه، تسریع و تسهیل در اجرای بخشنامه ها و ضوابط ابلاغی و هم اندیشی، هماهنگی و راهنمائی های لازم به مسئولین امور اداری، ارزیابی از عملکرد سایر شهرداری ها در استان تهران و شهرداری های سراسر کشور همچنان به صورت بازدید میدانی ادامه دارد.


تعداد بازدیدها : ۵۸۸
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/I77RAT-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

ساختمان مرکزی :
 
نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
 
ساختمان مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی :
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
اوقات شرعی تهران

نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟